O nas Blog Kontakt Microsoft Partner

Integrator THTG 3.0- system który możesz dostosować do swoich potrzeb w każdym momencie.

Integrator THTG 3.0- system który możesz dostosować do swoich potrzeb w każdym momencie.

2fq69frgv6

Obecnie na rynku mamy oferowanych wiele rozwiązań IT dla praktycznie każdego sektora gospodarki. Ułatwiają nam pracę która wcześniej zajmowała nam sporo czasu a teraz dzięki zastosowaniu coraz to nowszych rozwiązań ten czas zachowujemy dla siebie ewentualnie możemy go przeznaczyć na inne istotne aspekty naszej działalności. Działalność deweloperska tak jak i wszystko dookoła się zmienia. Na takie zmiany trzeba bieżąco reagować chociażby dlatego żeby nie tracić klientów.

Oprócz zmian które zachodzą i rozwoju każdej dziedziny dochodzą nasze osobiste preferencje. Ile razy inwestując w nowy system musimy się na nowo przestawić nie tylko do obsługi nowych funkcjonalności ale również do nowych nazw co przysparza dodatkowych godzin spędzonych na nauce nowego systemu i bynajmniej nie zachęca. THTG Integrator poszedł o krok milowy w stronę klienta udostępniając wersję 3.0 która pozwala na dostosowanie nazewnictwa w systemie pod naszą firmę. Teraz to my mamy możliwość ustalenia ankiet do produktów, stworzenia szablonów transz a nawet ustalenia jakie są typy kontaktów według których funkcjonuje nasza firma. Teraz to my decydujemy o tych aspektach nie twórca programu.

2fq69frgv6

Przede wszystkim tworząc nasz system Integrator THTG wyszliśmy z założenia że to system ma być dla nas nie my dla systemu. Ma on wspierać wszystkie procesy w firmie łącząc wszystko co najlepsze w CRM, CMS, ERP oraz narzędziach marketingowych, raportowych, księgowych. Dajemy pełną integrację ze stroną internetową, pocztą elektroniczną, telefonem po to żebyśmy nie stracili żadnej szansy sprzedażowej. Oprócz takich rzeczy jak mierzenie skuteczności kampanii marketingowych, kontrola nad wydatkami i przychodami oraz planowania inwestycji podeszliśmy też do zadania z bardziej ludzkiej strony od tej jednej strony która sprawi, że znikną dziesiątki pootwieranych zakładek do których musimy pamiętać osobne hasła. Łączymy wiele funkcjonalności w jedno, czytelne i dobrze zorganizowane miejsce w którym odnajdzie się nawet najbardziej zagorzały tradycjonalista czy zwolennik Excela.

1

Zapewne zastanawiacie się nad tym w jakim stopniu możemy dopasować system do potrzeb swojej firmy? Odpowiedź to- w każdym. Wyobraźmy sobie że dostajemy do ręki kawałek plasteliny i poprzez ugniatanie kształtujemy ją według naszej wizji. Jeżeli nie masz zdolności artystycznych to bez obaw możesz powierzyć ten aspekt naszym specjalistom.

2

Do Państwa dyspozycji oddajemy zakładkę z ustawieniami w której mamy możliwość stworzenia własnej ankiety związanej z poszczególnymi inwestycjami. Możemy również ustalić jakie etapy realizujemy i nazwać je tak jak my chcemy stosując nazewnictwo stosowane w naszym biurze. Nazwy możemy ustalać także w kwestii typów kontaktów, etapów handlowych. Możemy sami tworzyć kategorie dokumentów i dodawać szablony.

3

Co najważniejsze możemy tworzyć szablony transz które są stosowane w firmie bez konieczności ponownego wprowadzania do poszczególnego klienta.

4

Jak łatwo zauważyć Integrator THTG jest systemem w pełni konfigurowalnym. To Państwo decydują jak system ma wyglądać. My go tworzymy oddając Państwu do użytku gotowe rozwiązanie optymalizujące procesy zachodzące w Państwa firmie bo to właśnie Państwo wiedzą co jest najlepszym rozwiązaniem a dzięki modułowej ofercie skonstruują Państwo system pasujący jak garnitur szyty na miarę.

ZAMÓW BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ BLOGA